Dlaczego my?

STOŁY WETERYNARYJNE
Stoły weterynaryjne to nasza specjalność. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat, a nasze stoły weterynaryjne służą w setkach klinik w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju, m.in.: w Holandii, Szwecji, Norwegii czy na Litwie.

Stoły weterynaryjne są naszej autorskiej konstrukcji, dostępne w wymiarach standardowych lub według indywidualnej specyfikacji Klienta.

O jakości naszych stołów weterynaryjnych świadczy to, że wielu Klientów rozbudowując swoje kliniki, wraca po oferowane przez nas towary.

Wszystkie stoły są nowe i w doskonałej jakości. Każdy produkt sprawdzany jest indywidualnie i testowany. Przykładamy też wielką wagę do bezpieczeństwa samego transportu. Stoły pakowane są na paletach, zabezpieczone kartonami i foliami, i transportowane przez firmy kurierskie ubezpieczonymi przesyłkami.

Nasze stoły weterynaryjne są przede wszystkim niezwykle funkcjonalne. Doświadczenie pozwala nam stale ulepszać ich praktyczność. Pamiętamy także, że stół weterynaryjny to „mebel”, dlatego mają nowoczesny wygląd, dzięki czemu doskonale komponują się z gabinetami weterynaryjnymi.

Stoły wykonane są ze stali kwasoodpornej najwyższej jakości lub z profili, kształtowników stalowych. Nasze stoły weterynaryjne standardowo wykonywane z profili malujemy proszkowo na kolor biały lub szary. Możliwe jest także pomalowanie wg indywidualnego zlecenia Klienta.

Stoły weterynaryjne, które produkujemy są praktycznie bezobsługowe. Nie wymagają oliwienia czy serwisowana – wystarczy regularnie dbać o czystość stołu weterynaryjnego, by mieć pewność bezawaryjnego działania przez wiele lat.

Nasze stoły weterynaryjne wyposażone są w siłowniki elektryczne o udźwigu ponad 150 kg. Co ważne – stoły pracują cicho, nie drażnią zwierząt nadmiernie głośnym funkcjonowaniem. Stoły podnoszone są w płaszczyźnie „góra – dół” z przechylnym blatem wzdłuż długiej osi.

Stoły weterynaryjne w naszej ofercie posiadają wiele rodzajów blatów:
- płaskie z materacem lub bez materaca,
- z odpływem lub bez,
- kopertowe z odpływem

Co ważne, każdy weterynaryjny stół operacyjny posiada na wyposażeniu materac i stojak kroplówkowy oraz uchwyty do wywiązywania zwierząt. Istnieje także opcja dołączenia do stołu stolika na narzędzia.

Nasze stoły weterynaryjne zaprojektowane zostały specjalnie na potrzeby klinik i gabinetów weterynaryjnych. O jakości świadczy fakt, że jesteśmy od ponad dekady na rynku!

LAMPY MEDYCZNE - WETERYNARYJNE
Specjalizujemy się w ofercie operacyjnych lamp weterynaryjnych. Lampy, które posiadamy są idealne do operacji jak i mniejszych zabiegów i cechują się wysoką wydajnością i jasnością.

Nasze lampy weterynaryjne mają nowoczesny wygląd i są niezwykle funkcjonalne.
Posiadamy wiele rodzajów lamp w swojej ofercie: wiszące ścienne, sufitowe, lampy mobilne i stojące.

Nasze lampy weterynaryjne posiadają regulacje ogniskowej (pole pracy) oraz regulacje mocy.
Uchwyty lamp są odkręcane, dzięki czemu można je wygodnie sterylizować, zaś przemyślana konstrukcja sprawia, iż nasze lampy są bezcieniowe. Nasze lampy cechuje także ruchomość czaszy (główki), we wszystkich kierunkach, co umożliwia komfortowe przeprowadzenie wszelkich zabiegów.

W lampach weterynaryjnych stosujemy oświetlenie typu LED o wyjątkowej jasności, dzięki czemu halogeny ledowe zapewniają doskonałą pracę w każdych warunkach. Są także energooszczędne, dzięki długiej żywotności samych żarówek oraz żarników ledowych. Ewentualna wymiana żarówek jest szybka i prosta.

Lampa medyczna becieniowa LED wyposażona jest w system jezdny ze skrętnymi kółkami, dzięki czemu daje możliwość wygodnego manewrowania w pomieszczeniach.